Aerobik studio Orel Dobříš od září otevírá přes 20 sportovních kurzů pro děti!

V pondělí nám startuje nový školní rok. Zpestřete dětem rutinní výuku v lavicích výběrem sportovního kroužku, který je bude po celých deset měsíců bavit! Vybrat si můžete například z kurzů v dobříšské orlovně.

Pohyb je pro děti důležitý a ještě více bychom na něj měli myslet během pracovního týdne, kdy děti téměř celý den prosedí ve školních lavicích a odpoledne v pokoji u domácích úkolů. Vyberte jim tak s novým školním rokem sportovní kroužek, který je bude bavit a budou se na něj těšit!  Aerobik studio Orel Dobříš  startuje s novým školním rokem již 15. sezonu a lektorky si pro děti opět připravily pestrý výběr sportovních kurzů. Vybrat si děti mohou až ze 17 různě zaměřených kurzů, které jsou věkově určeny už i pro miminka od 3 měsíců věku.

Pohyb má být zábava!

V orlovně děti zjistí, že pohyb přeci jen není žádná nuda, ale naopak se budou na každé další lekce těšit! Vybrat si s dětmi můžete podle jejich „chuti“ a záliby! Navíc samotné lektorky vám rády s výběrem poradí. „Náš cíl je, aby se děti na každou další hodinu ještě více těšily a z každé lekce chodily domů nabité energií a zážitky. Rozzářené tváře dětí je to, co je naším lektorským posláním.“ říká Denisa Havlíčková, vedoucí dětských kurzů. Navíc nejen jejich radost, ale také pokroky, které se v kurzech naučí, uvidíte na vystoupeních během roku. „Mezi ty největší akce, na kterých rodiče děti uvidí, je tradiční Vánoční exhibice studia, která se v letošním roce uskuteční v neděli 2. prosince v dobříšské sportovní hale a všechny dětské kurzy vystupují také na tradičních Májových slavnostech města Dobříše,“ zmiňuje Klára Jandová, zakladatelka a vedoucí ASOD.

Novinky letošní sezóny

Pro letošní sezonu, kromě oblíbených kurzů aerobiku, zumby, sportovní všestrannosti, gymnastiky, MTV Dance a batolátek, v orlovně otevírají i novinky – kurzy Základy baletu a moderního tance, dětské taneční, břišní tance a kompenzační trénink. Veškeré podrobnosti k jednotlivým kurzům najdete na internetových stránkách  studia.

Stačí si jen vybrat a přijít se přihlásit!

Zápisy na všechny dětské kurzy i nábory do závodních týmů Benjamínků, Zumba team děti a Dance teamu proběhnou od pondělí 3. září do čtvrtka 6. září od 12:00 do 17:00 hod. na recepci ASOD v budově orlovny, ulice 28. října 451 (za Penny Marketem, pod budovou Policie ČR).

Dětské sportovní kurzy a tréninky závodního aerobiku začínají své pravidelné lekce dle rozvrhu od pondělí 10. září. Lekce Cvičení s miminky startují od 17. září.

Veškeré podrobnější informace naleznete na  internetových stránkách studia  nebo na  oficiálním Facebooku . Pokud byste se rádi podívali na videa z vystoupeních minulých let, zavítejte na  YouTube kanál studia  či na  Instagram.

Video dětské kurzy – https://www.youtube.com/watch?v=nQHw551VONU

Zdroj: autor: Tým ASOD

Odpovědět

*