Akce ZÁMEK DĚTEM v Dobříši přivítá Míšu Růžičkovou

Největší akce pro děti v Dobříši a okolí letos naposledy!!! V sobotu 17. června na Zámku Dobříš bude pro rodiny s dětmi připraven bohatý hudební a zábavný program. Jako hlavní host vystoupí se svou interaktivní písničkovou show Míša Růžičková a celodenním programem provede přítomné šašek Vašek. Písničky zpěvačky Míši zná snad každé dítě a bez jejích rytmů se už dnes neobejde snad ani žádný karneval či dětská diskotéka. Věřte, že její „Tanec princezen“ v prostředí dobříšského zámku si hlavně holčičky mohou opravdu užít tak jako nikde a nikde.

Co všechno je připraveno na Zámku Dobříš 17. Června 2017?

5. ročník akce Zámek dětem zahájí již tradičně v 10:00 hod. oblíbený šašek Vašek, který pak bude návštěvníky bavit a provádět programem po celý den. Připraveny jsou soutěže o krásné ceny, taneční vystoupení dětí, pohádková stanoviště, kreativní dílny, ale také prohlídky a další představení.

V HLAVNÍM PROGRAMU se můžete těšit na skvělé hudební duo VANDA A STANDA, které rozezpívá i rozpohybuje malé i velké publikum hned v úvodu dne. Vtipnou pohádku pro děti i dospělé „O perníkové chaloupce“ zahraje divadelní soubor Klaunského divadla Jeníčka a Mařenky. Na pódiu i pod ním zapojí děti do interaktivního kouzelnického programu zábavný kouzelník Radim a pravé šermířské klání nám představí skupina GLADIUS. Samozřejmě, nebude chybět ani slavnostní příchod královské rodiny. V letošním roce navíc prvně král s královnou a se svými princátky absolvují prohlídku programu a stráví s námi celé odpoledne. Hlavním hostem a zároveň vrcholem celodenního programu pak bude hudebně-interaktivní vystoupení Míši Růžičkové, které si nemůže nechat ujít žádné dítě.

Celodenní akce však nabízí také doprovodný program, ve kterém jsou mimo jiné pro děti připravena POHÁDKOVÁ STANOVIŠTĚ ve francouzském parku s krásnými odměnami za splněné úkoly. Volně zpřístupněny budou také některé komnaty zámku a chybět nebude ani možnost účastnit se speciálních prohlídek. Na akci se představí již tradičně místní spolky a organizace, které zde budou mít své místo s programem či taneční vystoupení v hlavním programu. Samozřejmostí jsou pak stánky s klasickým občerstvením i specialitami. Zajištěny jsou také atrakce pro děti v podobě jízdy na koních, střelnice nebo obrovského skákacího hradu pro děti ZDARMA.

Cena celodenního rodinného vstupného činí 290,-Kč (2x dospělý + max. 2x děti) a jednotlivé pak 90,-Kč (1 osoba).

Více informací k celé akci naleznete na internetových stránkách akce Zámek dětem (www.zamekdetem.cz). Aktuální zprávy z příprav, fotografie a další podrobnosti pak můžete denně sledovat na facebookovém profilu akce Zámek dětem (https://www.facebook.com/ZamekDetem/?fref=ts) a v události akce Zámek dětem 2017 (https://www.facebook.com/events/156502201546155/).

Zdroj: red.

Odpovědět

*