Aktivně s Aerobik studiem Orel Dobříš až do konce školního roku a dál…

Pro děti i dospělé jsme až do srpna připravili plno akcí nejen sportovních, ale i relaxačních a poznávacích. Děti navštěvující závodní oddíl aerobiku čeká o pololetních prázdninách zimní sportovní soustředění, během kterého budou pilovat své sestavy na nadcházející závodní sezonu, která začne už začátkem března.

I v letošním kalendáři akcí je pro děti připraveno plno zábavy. O velikonočních prázdninách 29.-30.3. se mohou děti vydat na speciální výlet a v pátek 13. dubna se bude konat druhý ročník Veselé módní přehlídky. V létě připravíme opět oblíbený příměstský tábor Sport Camp.

V letošním roce budeme pořádat dva tábory, třídenní tábor Sport Camp Free od pondělí 2.7. do středy 4.7. a týdenní tábor od pondělí 9.7. do pátku 13.7. I pro dospělé jsme na jaře připravili plno oblíbených akcí. O prodlouženém víkendu 16.-18. března se už poněkolikáté vydáme na relaxační víkend plný jógy a odpočinku, tentokrát si program užijeme v hotelu Knížecí Rybník. Pro maminky s dětmi jsme o víkendu 20.-22. dubna připravili v penzionu Hulín u Sedlčan Expedici Apalucha, víkend plný sportu, zábavy i relaxace. Bavte se, odpočívejte a nasbírejte nové zážitky společně s námi. Podrobnější informace o pořádaných akcí naleznete vždy v dostatečném předstihu na našich internetových stránkách www.aerobikdobris.cz nebo na oficiálním Facebooku studia.

Zdroj: red., autor: Kamila Paulová

Odpovědět

*