Alphaville, Marián Gold: “Měl jsem pocit, že cokoli uděláme, bude hit.“

Prázdniny jsou téměř u konce, což značí přibližující se tradiční podzimní koncert v příbramské hale. Jedná se už od čtvrtý ročník v řadě. Letos agentura VDN promo přiveze legendární skupinu Alphaville.

 

 

 

 

Gott, Olympic, Nazareth. To je výčet koncertů, které se během čtyř let konaly ve sportovní hale v Příbrami. Tento podzim bude patřit německé kapele Alphaville, kterou všichni znají především díky hitu Forever Young. ,, Song Forever Young vznikl v začátcích Alphavillu. To jsme měli pocit, že cokoli uděláme bude hit. Když jsem psal tuto skladbu, chtěl jsem to neustále předělávat, ale v kapele mi to rozmluvili, naštěstí,“ dodal s humorem frontman kapely, Marián Gold.

Ještě že tak. Tento hit obletěl celý svět a svého času vyhoupl kapelu na absolutní vrchol. Určitě se na něj můžete těšit i v Příbrami, kam kapela zavítá 5.října. Koncert startuje v 19:00.

Velká část haly je již vyprodána. K sehnání jsou ale stále ještě k sehnání vstupenky jak na ochoz, tak na plochu. Zakoupit je můžete v síti TicketStream, nebo na vybraných příbramských místech jako jsou Fashion Time Příbram, recepce hotelu Belvedere,  nebo Dami Bubble Tea v Pražské ulici. Vstupenky stojí 690,- a 790- korun.

Užijte si příjemný první říjnový víkend s kapelou světového formátu.

Zdroj: red.

 

 

 

  1. theWraith Reply

    Na koncertech této skupiny jsem byl již x-krát, namátkou Lucerna, Žofín, Žatec atd., blbé je, že skupiny – jako je právě tato – hrají na všech koncertech stále ty samé písničky (většinou jde o požadavek pořadatele), které denně mohu slyšet v médiích, stále dokola, jak flašinet! Proč nezahrají své daleko lepší songy, např. Romeos, See me thru, Upside Down, Ivory Tower, Fallen Angel atd.? Proč je nikdy v rádiu, televizi, neuslyším?
    Další věcí, proč na tento koncert asi nepůjdu, je fakt, že dnes už by většinu svých největších hitů Hartwig Schierbaum (jak se zpěvák sk. Alphaville skutečně jmenuje) nevyzpíval tak, jak v době své největší slávy. Také současné obsazení skupiny už není to “pravé” – kde je např. Frank Sorgatz (Frank Mertens, opustil &-ville po úvodním albu) nebo Wolfgang Neuhaus (Ricky Echolette, odešel v r. 1997), příp. Bernhard Gössling (Bernhard Lloyd, který opustil skupinu v r. 2003)?! “Marian Gold” by neměl používat značku Alphaville, ale měl by pokračovat jako sólista – řada jeho sólových projektů není špatných, ale je pravda, že když člověk řekne Marian Gold, nikdo to nezná, zatímco když řekne Forever Young nebo Alphaville, většina “expertů” si vzpomene…

Odpovědět

*