Aquapark Příbram se chystá na léto

unnamedVčerejším dnem se naplno rozjely práce v areálu venkovního bazénu. Otevření „venkáče“ je naplánováno jako každým rokem podle počasí na první nebo druhý týden v červnu. Připravit na léto se musí také beach volejbalová hřiště, která jsou součástí venkovního areálu Aquaparku Příbram.

Kromě každoročního čištění bazénu vysokotlakým čističem je potřeba opravit po zimě odpadlé dlaždice, vyspravit okolí bazénu, natřít a vyčistit odtokové žlábky a provést celkovou údržbu areálu včetně venkovních šaten a sekání trávy. Součástí venkovního areálu jsou také dvě beach volejbalová hřiště, dětský bazének, dětské hřiště a venkovní stůl na ping pong. Po okrajích hřišť na beach volejbal je potřeba vytrhat prorůstající plevel, natáhnout lajny a vypnout záchytné sítě. „Zaměstnanci Sportovního zařízení města Příbram dělají vše proto, aby byl venkovní bazén připraven pro naše návštěvníky včas,“ zdůrazňuje místostarostka města Příbrami Alena Ženíšková.

Se zahájením provozu venkovního bazénu bude zároveň ukončen provoz sauny. Návštěvníci tak mají před sebou poslední měsíc saunování v této sezóně.

Zdroj: red., autor: Miroslava Poláková

Odpovědět

*