Areál SK Spartak Příbram zaplní v květnu tisíce návštěvníků

Spartak příbramPoslední květnový víkend, tedy 28. a 29. května to v areálu Spartaku Příbram bude opravdu žít. Uskuteční se zde totiž velkolepý turnaj žáčků U12. Z celé republiky se do našeho města sjede celkem třicet týmů, mezi nimiž nebudou chybět kluby s nezvučnějšími jmény jako je Sparta, Slavia či Victoria Plzeň.

Turnaj je jednou ze zahajovacích akcí oslav 800 let výročí města. O přihlášky rozhodně nouze nebyla. Ještě nyní je v řadě několik náhradních týmů, které by se chtěly poprat o putovní pohár. Jedná se o jednu z největších fotbalových akcí v našem městě v roce 2016.

Patrony jsou známí fotbalisté, které mají k našemu městu nějaký vztah. Je jím například příbramský odchovanec František Rajtoral, jenž nyní obléká dres Viktorky Plzně, nebo příbramský fotbalista Tomáš Zápotočný, který se zúčastnil i losu skupin, a obzvláště u první skupiny měl “šťastný” tah. Podívejte se sami:

 

 

Pro ostatní nehrající návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program v podobě autogramiády fotbalistů, soutěžních disciplín, atrakcí či tanečních vystoupení. O podrobnostech doprovodného programu Vás budeme informovat. Důležité je zmínit, že vstup je pro všechny návštěvníky ZDARMA!

Veškeré informace se dozvíte zde: Příbram Cup

Udělejte si čas a rozhodně dorazte!

 

 

Zdroj: red.

Odpovědět

*