Baculaté Křivky navštíví Příbram

baculky

PŘÍBRAM ŽIJE!!!Přesně tak, sama bych asi hledala dlouho správný výraz, ale stránky jej vystihují. Ráda bych Vám čtenářům představila partu baculatých žen, plus size modelek, které si vybraly pro své velké focení právě Příbram. Ženy plných tvarů pochází z různých koutů republiky, Blanka 24 je z Prahy, Daniela 45 Ústí nad Labem, Karolína 23 pochází až z Brna, Lenka 26 let rodilá Příbramačka a Swětlana 30 let z Babic u Šternberka.

Baculaté Křivky můžete v příbramských ulicích potkávat od 22.1.- 24.1.2016. Pokud se s nimi někde potkáte, nebojte se a oslovte je, určitě se s Vámi rády pobaví či vyfotí.

Ovšem to zásadní datum je sobota 23.1.2016.Penzion Time Café bude dějištěm celodenního focení. Co se vlastně bude fotit? Trochu nezvyklá věc pro baculky, ale dámy se nebojí odhalit svá těla a na fotografiích ukázat úžasné spodní prádlo pro baculky, ze společnosti Beauty lingerie s.r.o. z Rokycan. To by ale nebyly Baculaté Křivky, aby fotily pouze jedno téma. Druhým tématem budou aktuální společenské šaty ze Studia Karolína, které najdete v Příbrami v OC Skalka.

Dámy si řekly, že je to málo a tak uspořádaly soutěž o proměnu jedné dámy. Celou proměnu bude mít pod taktovkou skvělý kadeřník Petr Jiroušek z kadeřnického salonu EGO a o líčení se postará krásná vizážistka Monika Rybanská. Když Příbram tak i Příbramská fotografka, celou akci bude fotit Eva Bahenská, která již s dámami několikrát spolupracovala a spolu s ní, bude fotit amatérský fotograf Miroslav Sova.

Pomyslnou třešničkou na dortu budou narozeniny Baculatých Křivek. Pokud budete chtít s nimi oslavit jejich narozeniny, koukněte na facebookové stránky Baculaté Křivky a dozvíte se více informací.

Dámy se na Vás budou těšit.

baculaté křivky
Zdroj: red., autor: Lenka Šeflová

Odpovědět

*