Běh města Dobříše bude letos součástí Brdského poháru

16. září se uskuteční již druhý ročník běhu města Dobříše. Letos se běh stane součástí oblíbeného Brdského poháru, což znamená, že se výsledky budou započítávat do celkové hodnocení.

První ročník, který se uskutečnil loni v říjnu, byl velmi podařený. Zúčastnilo se ho celkem přes dvě stě dospělých běžců a stejný počet dětí. Letos se díky zařazení závodu do Brdského poháru očekává účast ještě vyšší. ,,Minulý ročník byl skvělý. Bylo spousta závodníků a vše šlo jako po másle. Věřím, že stejně tak úspěšný bude i letošní ročník,“ uvedla za VDN promo Jitka Doubravová.

Běh se opět uskuteční na Komenského náměstí. Hlavní závod je dlouhý 10 kilometrů, pro ženy je připraven fitness běh 5 kilometrů. Běhá se po asfaltovém povrchu. Loni byly velmi oblíbené štafety, kterých bylo více než deset. Pro děti jsou opět připraveny závody na 500 metrů, 1000 metrů a 1500 metrů.

Registrace je již spuštěna na www.behmestadobrise.cz. Pokud se registrujete předem, platíte poplatek pouhých 100 Kč. Na místě je to potom 150 Kč. Dětské běhy jsou zcela zdarma.

Zdroj:red.

Odpovědět

*