Blíží se další ročník festivalu Sedlčanský Pohodafest

sedlčanský pohoda festSedlčanský Pohodafest se stává pravidelnou událostí zpestřující už tak oblíbené slavnosti Rosa. Letošní ročník festivalu se odehraje na stejném místě jako v předchozích ročnících a to závodišti Kotlina v místech starého depa dne 20. června 2015 od 14:00. 

Pro letošní rok je připraven ještě pestřejší program plný zajímavých interpretů chrlící jeden hudební žánr za druhým, tak abychom dokázali uspokojit i toho nejnáročnějšího posluchače. Proto se můžete všichni těšit na hudebně pestrý den, plný rocku, punku, reggea, ska, electroswingu, hip-hopu, ghetto funku a DnB.

20. června jsou připraveny pro návštěvníky festivalu 2 open air stage, kdy hlavní podium odstartuje sedlčanská punková kapela Zlomená Čtrnáctka, po níž se v odpoledním programu premiérově v našem kraji představí Vypuštěné Koupaliště, When In Rains, Donaha, Bags, Žádnej Stres a hlavním čase vystoupí punkeři Totální Nasazení. Headliner programu je stálice české hudební scény a velkých festivalů, kapela UDG, velmi energická a moderně pojatá kapela PRAGUE CONSPIRACI a nejlepší electroswingové uskupení v Čechách UNIVERSAL SWING BROTHERS.

Druhé pódium oproti svému většímu bratrovi nabídne nepřeberný slet undergroundu a funku v podání lokálních i českých špiček a to Madbassbeatz, Mr. Funky Machine feat Oleg Ochepovsky, Wilda Panda, DJ PUBLIC, mladá raperka bodující na předních místech českých hudebních hitparád SHARKASS, svůj set odehraje skvělý český reggea-jungle DJ Rich a za reggea scénu, MC Roll a nejrespektovanější MCs na české scéně Dr. Kary. Největším tahákem je kapela, kterou netřeba představovat, protože nic kontroverznějšího než SODOMA GOMORA už pro větší radost návštěvníků našeho festivalu přijet nemůže.

A protože náš – váš festival není jen o muzice, můžete se všichni v odpoledních hodinách těšit na dva nově vzniklé projekty a to DIVADLO NA DECE, kde soubor příbramských ochotníků Půlnoci představí úspěšnou komedii, Smrt mi sluší a projekt ZVELEB SI SVŮJ FESTIVAL, který bude překvapením pro každého z návštěvníků.

Opomenout nesmíme velmi divácky úspěšnou a dech beroucí You Can Do It Presents: Exhibice Skate and BMX na U-rampě, kde budou své nejostřejší triky předvádět přední jezdci z českých skate parků.

Vstupenky v hodnotě 220Kč do 19. 6. 2015 je možno zakoupit v Clubu Pohoda, Farmářském obchůdku na Potůčku a na radnici v Infocentru. Jinak v den konání za 250Kč na místě.

Chceme touto cestou poděkovat městu Sedlčany za podporu, všem partnerům a sponzorům a také mediálním partnerům, hlavně Radiu 1.

Těšíme se moc, že přízeň počasí nám všem nad hlavami rozjasní oblohu a přispěje společně s vaší přítomností ke skvělé atmosféře a zábavě!!!

zdroj: red.

Odpovědět

*