Bobcats Příbram získali posily do další sezóny

10547549_10202511568823615_9173839614221658406_n (1)Do přípravy příbramského celku se pro nadcházející sezonu zapojí dvě zahraniční posily. Prvním z nich je Craig Maynard hrající na pozici quaterbacka.  Další posilou je Sebastien Fandert, který se stane hlavním trenérem příbramského týmu.

Osmadvacetiletý Craig Maynard, který pochází z Oklahomy, naposledy působil v rakouském celku Mödling Rangers, hrající nejvyšší rakouskou ligu. Během své kariéry nasbíral zkušenosti z celé řady předních evropských týmů, ale také i profesionální kanadské fotbalové ligy. „Craig je hráčem, který by měl náš útok posunout dopředu. Jeho výhodou je především to, že dokáže přesně hodit míč, ale zároveň s ním i běžet. Bude patřit mezi jedny z nejnebezpečnějších hráčů ligy,“ uvedl kapitán příbramského týmu Bohuslav Rom.

Nový trenér přechází z rakouského týmu

Sebastien Fandert je jedním z nejlepších německých trenérů, který začínal na slavné University of Mississippi. Do příbramského týmu přichází z rakouského týmu Giants Graz, kde působil jako trenér obrany. „U nás bude působit jako hlavní trenér týmu, kde bude mít na starosti především obranu,“ řekl Bohuslav Rom.

Od nadcházející sezony si slibují Bobcats Příbram vítězství v celé lize. V posledním ročníku skončili na druhém místě, když ve finále podlehli jednomu z nejlepších týmů Evropy Prague Black Panthers. „Příští sezonu chceme vyhrát. Chceme do Příbrami přivést titul. Tomu odpovídá naše příprava, tréninky a posily. S přípravou začneme letos dříve než minule. Máme tu výhodu, že můžeme trénovat na hřišti 1. FK Příbram, a proto se můžeme připravovat na kvalitním povrchu i během zimy. Rozšíříme naší soupisku o juniory a příbramské odchovance. Jednáme o dalších zahraničních posilách, ale zatím nechci prozrazovat víc,“ dodal na závěr nakonec Bohuslav Rom.

Zdroj: red.

O autorovi

Odpovědět

*