Bojovnice Pudilová odletěla do Las Vegas

138060-top_foto1-lvw0aPohádka příbramské bojovnice Lucie Pudilové pokračuje. MMA fighterka, připravující se svým trenérem Ladislavem Erdélyim ve skromných podmínkách právě odletěla do Las Vegas. Tam ji pozvala samotná hvězdná zámořská organizace UFC.

Lucie je oficiálním hostem velkolepého otevření nového sídla UFC v Las Vegas. Zde budou představeni i noví investoři. „Pozvání od UFC si moc vážím. Je to má první cesta do Ameriky, a rovnou přímo do Las Vegas. Těším se, a těším se i na setkání s dalšími bojovníky,“ uvedla Pudilová, jenž by se měla ve Vegas setkat dalšími hvězdnými bojovníky této nejlepší světové organizace.

Pro Příbramačku, jenž se vyznačuje svou skromností, půjde určitě o nezapomenutelný zážitek. „Lucka bude ve Vegas pět dní, načerpá zde nové zkušenosti a pozná samotnou meku UFC. Velmi rád bych s Luckou letěl také, ale bohužel naše finanční situace mi to neumožňuje. Vždy to byl můj sen, ale nedá se nic dělat. Mám o Lucku trochu obavu, ale věřím, že vše zvládne,“objasnil trenér Lucie Pudilové Ladislav Erdélyi, jenž v minulých dnech dával do médií vyjádření, kde vysvětloval odložení Back in the Fight.

Tradiční galavečer MMA byl v Příbrami pro tento ročník prozatím odložen. „Zvítězil rozum nad srdcem. Lucka se dostala do UFC a my jsme se po poradě rozhodli pro úspěch v této nejlepší organizaci světa, podřídit vše. Tímto se omlouváme všem našim fanouškům a o další díl Back in the Fight rozhodně nepřijdou,“ vzkázal trenér Lucie Pudilové a zakladatel MMA v Příbrami Ladislav Erdélyi.

Zdroj: red.

Odpovědět

*