Co nového SZM

PlavečákCo vše je nového v rámci Sportovního zařízení města Příbram?

VÝHODY PRO SENIORY A ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ

SZM je od 1. 9. 2016 partnerem projektu ID SENIOR

Připravili jsme pro seniory z Příbrami zvýhodněné vstupné po předložení ID senior karty. V době provozování plaveckého bazénu mají vstup do bazénu na 1,5 hodiny za 30 Kč. Sleva je poskytována jako náhrada za nedělní ranní plavání, seniorům tak poskytujeme možnost využívat slevu nikoli pouze jednou týdně, jak tomu bylo v případě nedělního plavání, ale neomezeně, klidně i několikrát za den a ještě levněji. Slevu lze uplatnit na pokladně Aquaparku.

Na zimním stadionu mohou senioři uplatnit slevu po předložení senior karty pro bruslení. Za jednu hodinu ve velké hale tak zaplatí pouze 10 Kč namísto 20 Kč, v době vymezené pro bruslení seniorů. (Sleva nelze uplatnit při veřejném bruslení v malé hale)

 

Sobotní plavání pro ZT, ZTP, ZTP/P

Aquapark Příbram poskytuje vstupné za sníženou cenu pro zdravotně postižené osoby trvale bydlící ve městě Příbram, kteří se prokážou průkazkou ZT, ZTP, ZTP/P a to každou sobotu v době od 8:00 do 9:30 hod. za cenu 35,- Kč s platností od 1.9.2016. Vstup zadním vchodem.

 

V pátek 2. 9. proběhl v Aquaparku sanitární den

Pro veřejnost bylo od 8,00 hodin zavřeno, za což se návštěvníkům omlouváme, ale některé věci se za provozu zkrátka zvládnout nedají. Kompletní hloubkové čištění okolí bazénu, dlaždic, veškerého vybavení, přípravy plaveckých pomůcek, ale i revize technologií a úklid strojovny, čištění jímek a odtoků. To vše bylo náplní sanitárního dne.

Zdroj: red., autor: SZM

Odpovědět

*