Coca-Cola Cup je za dveřmi, těšit se mohou děti i na Jana Kollera

Třináctý ročník fotbalového turnaje Coca-Cola Cup klepe na dveře. Poskládejte školní tým a porovnejte své síly s mančafty z celé České republiky i ze Slovenska. Na vítěze mezinárodního Superfinále čeká veliké fotbalové překvapení. Ještě do pátku 12. září se školy mohou přihlašovat na stránkách www.skolskypohar.cz.

U16 Nationals - Meghalaya - Sachin Tendulkar - Sunil Chhetri

Bude se hrát o hodnotné ceny

Podobu hlavní výhry pro vítěze celého turnaje organizátoři zatím tají. Ale připomeňme, že v letech minulých školy bojovaly o zájezd do olympijského Londýna, o výlet na fotbalové EURO či o exkluzivní tréninkové kempy v Turíně a v Římě. I letos tak může všechny přihlášené hráče a hráčky motivovat ke sportovním výkonům hodnotná odměna. Jaká? To se teprve uvidí, ale už nyní se mohou mladí fotbalisté a fotbalistky těšit na setkání s Janem Kollerem, ambasadorem projektu, na mezinárodní Superfinále na Slovensku, na bohatý doprovodný program a v neposlední řadě na spoustu nezapomenutelných zážitků!

Nebojte se silné konkurence a zapojte se do jednoho z největších sportovních projektů svého druhu u nás a na Slovensku. Nevadí, že nepatříte mezi horké kandidáty na trofej. Letos čeká výhra opravdu na každého! Organizátoři budou odměňovat nejen absolutní vítěze, ale i šampiony regionálních a krajských kol! Navíc dárek v podobě originálního sportovního náramku od Honzy Kollera čeká na každého hráče či hráčku, kteří se turnaje účastní, byť jen v takzvaném školním kole.

Více informací, včetně přihlašovacího formuláře, naleznete na stránkách www.skolskypohar.cz .

Dejte dohromady fotbalovou jedenáctku a přihlaste se do turnaje Coca-Cola Cup 2014. Uzávěrka přihlášek je už tento pátek!

Zdroj: red, foto: arunfoot.blogspot.com

Odpovědět

*