COWÁRNA: 2 roky v Africe a 20 minut bubble kouli

unnamedVe druhé polovině září se v Cowárně chystají 2 akce, které zaujmou příznivce cestování a také „adrenalinových sportů“.

Na středu 21. září přijal do Cowárny pozvání Ondra Sedláček, který od roku 2001 strávil jižně od Sahary dohromady 2 roky života. Cílem večera bude představit typickou středoafrickou zemi – Kamerun a také jedno z nejdrsnějších prostředí na světě – Kamerunskou horu. Proč se čeští biologové rozhodli probádat právě tuhle pekelnou sopku?

Ondřej Sedláček se narodil a žije v Příbrami. Je biolog, učí a bádá na katedře ekologie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Věnuje se hlavně ekologii ptáků a motýlů.

Kromě fotek a videozáznamu z této lokality se budete moci také zeptat na vaše dotazy, které se týkají této části zeměkoule, ale také na jiných lokalit, které se týkají fauny a flory v našem okolí. Ondra totiž bádá, zkoumá a stará se o přírodu v našem blízkém okolí. Začínáme v 19.00.

O několik dní později se přesuneme z přírodního trávníku na ten umělý. Ve spolupráci s Bubble Soccer Příbram jsme přichystali malý a přátelský fotbalový turnaj. Nepůjde však o typický fotbal, ale Bubble fotbal, který se provozuje a hraje v zorbinogvých koulích.

Na tuto akci můžete přijít sami nebo dát dohromady svůj fotbalový tým. Sraz a výkop je naplánován na neděli 25. září v 15.00 na hřišti Spartaku Příbram. Pokud chcete znát detaily, pravidla a podmínky přihlášení, tak neváhejte napsat na info@cowarna.cz / poslat nám zprávu na facebooku nebo zavolat na 777 494 416.

Na akci se nemusíte účastnit jako člen týmu, ale můžete si jen vyzkoušet, jaký je „život“ a pohyb v nafukovací kouli, ze které vám koukají jen nohy

V případě závazné rezervace nám pište či volejte. Těšíme se na shledání v Cowárně nebo na fotbalovém hřišti.

unnamed-1

unnamed

Zdroj: red., autor: Cowárna

Odpovědět

*