Cowárna chystá program na srpen, nové výhody pro členy a v září pokračování kurzů

Cowárna_srpen2016Příbramská Cowárna si za 7 měsíců svého působení vybudovala pověst místa, které je velmi konstruktivní, příjemné pro práci a konají a tvoří se zde akce, které baví.

V srpnu Cowárna nastavuje nový model akcí. Každý týden (čili 4 x za měsíc) se uskuteční 1 akce, která bude volena a „nasazena“ na jasně daný okruh témat:

  • Aktuální téma
  • Sport, cestování, zábava
  • Osobnost
  • Cowárna venku

Jako aktuální téma pro tento měsíc bylo zvoleno představení lokálního festivalu Kačeři. Dozvíte se, kdo bude na festivalu vystupovat, v jaké fázi jsou přípravy, můžete vyhrát vstupenku nebo merchendising festivalu a možná se dočkáte také vystoupení jednoho z umělců, který vystoupí na louce v Horčápsku. Přijďte již ve středu 10. srpna v 18.00 na Komenského náměstí 389.

Z druhé kategorie bylo vybráno cestování. David Příhoda z Příbrami vám formou videa zprostředkuje zážitky z cest autem po Jordánsku a podělí se s vámi o přípravy na cestu na kole po Skotsku.

Asi nejatraktivnějším dílem v srpnovém cyklu bude návštěva Viktora Pešty. Tento MMA fighter je aktuálně jediným Čechem, který zápasí v prestižní zámořské „lize“ UFC. V Cowárně se podělí tento rodák z Příbrami o to, jaká byla cesta až na vrchol MMA sportu a jak zvládl zápas, který ho čeká (psáno před utkáním, které má Viktor na programu 6.8.) v nejbližších dnech.

Na závěr měsíce a to v pondělí 28. srpna můžete spolu s Cowárnou navštívit nejdelší civilní střelnici v Čechách. Střelnice Placy se nachází nedaleko Příbrami, a pokud se včas zaregistrujete, tak si můžete vyzkoušet střelbu z několika zbraní a poznat zdejší prostředí a podmínky.

Všechny akce jsou přístupné jak členům Cowárny, tak široké veřejnosti. Pro členy Cowárny jsou akce cenově zvýhodněné. Pokud jsme se „trefili“ do vašeho vkusu, tak se neváhejte registrovat na emailu info@cowarna.cz. Kapacita je vždy omezená. Více info o časech najdete v programu.

Zdroj: red.

Odpovědět

*