Cowárna v březnu představí větší akce

V březnu se v příbramském coworkingovém centru chystají další tři akce. Coworkingové centrum je zároveň otevřené všem freelancerům a lidem, kteří využívají home office a hledají vhodné pracovní prostředí.

„Jsme rádi, že Cowárna funguje třetím rokem a její činnost se ustálila. Stejně tak jako počet jejich členů, kteří se aktivně zapojují do tvorby programu a prostoru samotného. Budeme rádi, pokud se řady „cowářů a cowářek“ rozšíří o další názory a členy,“ řekl s úsměvem Vlasta Ševr, který má místo na Komenského náměstí spolu s Vojtou Hrachem na starosti.

V pravidelném programu na měsíc březen se jako první akce objevuje akce, která představuje větší projekty Cowárny v tomto roce. Název akce je jasný – Představení – Route 66, Svatohorský Downtown a Piknik na Nováku. Na tomto setkání budou „odhaleny“ základy těchto projektů a jejich náplň, idea, datum a další detaily. Zváni jsou všichni, kteří se chtějí dozvědět něco více, chtějí přidat ruku k dílu nebo jsou zvědaví.

Ve středu 21. března bude v Cowárně přednášet příbramák Jakub Ročňák. Nejen pro Cowárnu je to člověk přinášející nový pohled na věci a člověk, který dokáže formulovat jasně a vtipně svůj názor.

Bavit nás Kuba bude cestováním a konkrétně cestováním “o samotě”. Existuje řada otřepaných ezo-klišé, prázdných sluníčkových frází a pseudo-mouder   s vyděračsky emotivním obsahem o tom (a nejen o tom), proč je cestování v jednom skvělé a vždy objevné. Jakub řekne vlastní názor podložený cestami, vyprávěním a foto- střípky z cest po Chile, Brazílii, Nikarague, Salvadoru, Guatemale a možná i dalších zemích.

Poslední středa v březnu (28. 3.) pak bude v Cowárně patřit kurzu, který bude řešit práci v týmu – nastavení rolí a rozdělení úkolů. Řešit se bude několik bodů a témat, které se musí otevřít při práci v týmu a musí v nich být jasno.

Neočekávejte, že odejde z Cowárny s certifikátem na rozum. Očekávejte, že odejde s kreativní a tvůrčí náladou do práce, že najdete nové podněty a cesty, jak být v práci spokojený a úspěšný. Práce v týmu se však netýká jen naší pracovní části dne. Práce v týmu je i rodina, sport a přátelé.

Na všechny tyto akce je ideální poslat rezervaci na email info@cowarna.cz nebo zavolat na číslo 601 127 200, které je přímo do Cowárny.

Pokud stále nevíte, co to v té Cowárně kují a jestli je určená i Vám, tak neváhejte dorazit na uvedené akce nebo přes den na kafe nebo na zkušební den zdarma. Cowárna je určena a otevřena všem.

Zdroj: red., autor: Vlastimil Ševr

Odpovědět

*