DAMI BUBBLE: Nová pobočka v Pražské nabízí bubble tea i mražený jogurt!

10446343_355507017982045_4083817883019369905_oUplynulo pár dní od otevření nového fresh baru společnosti DAMI v Pražské ulici, která rozšiřuje své působení v Příbrami a jako první přichází se zcela novým produktem – BUBBLE TEA! Očekávání bylo velké a tak i my jsme tento nový “fresh bárek” navštívili… 

Ihned po příchodu do nové pobočky společnosti DAMI na nás zapůsobilo příjemné a moderní prostředí, barevná pestrost i milá obsluha, která nás s úsměvem na tváři mile přivítala. Ocenili jsme i nekuřácké prostředí, do kterého není problém zajít s celou rodinou a strávit zde pohodovou chvilku.

Po zasednutí k modernímu zelenému stolku jsme si ihned všimli jedné z novinek, kterou v jiným barech člověk zatím moc nenajde. Tou novinkou jsou zabudované tablety, které jsou k dispozici všem zákazníkům k zabrouzdání po internetu či zahrání nějaké té hry ke zkrácení volného času. Pro návštěvníky s vlastními technikou je k dispozici wifi připojení, pomocí kterého si můžete v klidném prostředí vyřídit potřebné věci a přitom si pochutnávat na “fresh drinkách” či novince BUBBLE TEA.

A jaké nápoje si vlastně můžete v nové pobočce DAMI dát? I základem této nové pobočky jsou již všem dobře známé, čerstvě vymačkané, flesh džusy. Ty jsou v nabídce v několika variantách, např. i s mlékem či medem. Kromě těchto zdraví podporujících nápojů si zde můžete dát, jak již název nové pobočky napovídá, originální BUBBLE TEA.

11090993_355507014648712_4315340735352325810_oTen je v nabídce jak v horké, tak ve studené či ledové variantě. Vybrat si můžete také ze tří druhů – černého, ovocného nebo zeleného. Přidat si pak do něj můžete želé či praskací kuličky. To vše můžete ještě doplnit výborným sirupem bez chemické konzervace.

Další novinkou je mražený jogurt, který si každý zákazník může sám do kelímku natočit a dochutit podle sebe. K dispozici je několik posypů a polev s nejrůznějšími dobrotami.

Majitel tohoto příjemného fresh bárku David Kyselák navíc prozradil, že zde chystá i několik zajímavých akcí. “Ano, skutečně je tomu tak, chceme zde pořádat i mnoho pohodových akcí, při kterých si člověk může v klidu posedět s přáteli, popovídat i zasoutěžit. Již tento víkend od 14 hodin zde budeme pořádat turnaj v XBOXU, takže bych touto cestou všechny rád pozval do nově otevřeného DAMI BUBBLE. Pro účastníky je připraven i náš vynikající mražený jogurt, na kterém si budou moci pochutnat zcela zdarma. Doufám, že se všem tato akce bude líbit”.

Nový flesh-bar DAMI BUBBLE je možné si též zarezervovat, například pro narozeninovou oslavu, a to na emailu info@damibubble.cz, telefonním čísle 737 630 782 či na facebooku.

Přijďte posedět do tohoto příjemného fresh bárku a pochutnat si na nějaké zdravé dobrotě. Jistě se Vám zde bude velmi líbit.

Otevřeno je každý den od 7 do 19 hodin. Více informací na www.damibubble.cz.

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*