Děti pozor! V Příbrami vystoupí Kašpárek v rohlíku. Bude se tančit a zpívat

Již zítra se v Příbrami představí populární a velmi oblíbená dětská kapela Kašpárek v rohlíku. Ta je po celé České republice známá hlavně svou živou a originální show, které strhne všechny děti před podiem a někdy také jejich rodiče. Ve čtvrtek 28. září se o tom můžete přesvědčit v Příbrami na náměstí T.G.M.

Důležitou informací je i to, že v tento den, ikdyž se jedná o svátek, budou otevřeny obchody v Pražské ulici a to od 10.00 do 17.00. 

Připraven však bude i další bohatý doprovodný program.

Kromě hudebního doprovodu bude připraven bohatý doprovodný program. Děti se mohou těšit na malování na obličej, nafukování balónků, hlavolamy, které budou muset překonat, stánky s občerstvením, velký bublifuk a další aktivity.

Na místě bude malý infostánek, kde děti dostanou herní kartičky, kde bude návod, jak postupovat.

„Děti dostanou u každého stanoviště herní kartu a budou muset projít 3 stanoviště. Pokud tak učiní, tak mohou vyhrát ceny od partnerů akce. Na stanovištích budou malovat, přemýšlet a hlavně by se měli smát a bavit,“ rozvedl za Cowárnu, která s akcí pomáhá Vlasta Ševr.

Vystoupí Kašpárek v rohlíku

Vrcholem akce však stále zůstává vystoupení Kašpárka v rohlíku, které je v plánu na 15.hodinu. Předskokanem bude Roofers – kapela Základní umělecké školy Příbram a po Kašpárku v rohlíku vystoupí kapela O.K.mžik. Okolo poledne se pak na podiu odehraje pohádka Divadelního spolku Půlnoc s názvem O Perníkové chaloupce.

Děti i rodiče se mohou těšit na stánky s občerstvením, takže pitný režim a něco na zub je samozřejmostí.

Tak ve čtvrtek 28. září naviděnou na náměstí T.G.M. v Příbrami

Zdroj: red.

Odpovědět

*