Divadlo A. Dvořáka Příbram spustilo předprodej na měsíc říjen

divadlo logo1.září Divadlo Antonína Dvořáka spustilo předprodej vstupenek na říjnová představení. Zároveň také odstartoval předprodej na akci „Big Band hraje pro Charitu“, která se uskuteční 27. listopadu.

Na velké scéně divadla se tentokrát uskuteční hned několik koncertů. V úterý 4.10. to bude ojedinělé seskupení s vysokou uměleckou a interpretační úrovní, Hradišťan & Jiří Pavlica. Toto seskupení disponuje nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem, který v počátcích vycházel zejména z folklóru. Další koncert proběhne v pondělí 24.10., Katapult – Kladivo na život. A ke konci měsíce října (sobota 29.10.)na prknech příbramského divadla vystoupí v rámci své Takmer solo tour 2016, Jana Kirschner.

Velká scéna divadla dále připravuje:

divadlo_1

Malá scéna:

divadlo

V D-klubu se můžete těšit na „Koncert plný jazzu“. Vystupujícími jsou Anna Machutová, která je členkou kapely Roofers, zpívala i ve sboru Canzonetta nebo jako host příbramského Big Bandu a Tomáš Chvosta, který  hrál též v kapele Roofers a vystupoval na hudebních festivalech, např. Jazzový festival v Poděbradech.

Více informací o možnosti zakoupení, skupinách a cenách předplatného i o plánovaných premiérách a hereckém obsazení naleznete na stránkách Divadla.

Zdroj: red.

Odpovědět

*