Do Říma, do Hollywoodu a pak do Příbrami. To je program kapely Alphaville

Slavná světová kapela Alphaville, tvůrce hitu Forever Young, míří na podzim tohoto roku do České republiky. 4. října vystoupí v pražské Lucerně a o den později, 5. října, v příbramské sportovní hale. Ještě před tím ale letí do Říma, nebo do Hollywoodu.

Kapela Alphaville stále obráží celý svět. Nedávno se vrátili z tiskových dnů v Jižní Africe, a na konci dubna už zase míří na jih. Tentokrát  “jen“ do Říma. Velkou zajímavostí ale je, že má kapela 25. a 26. května domluvené vystoupení ve Spojených státech, v Hollywoodu. Není divu. Vždyť jejich hity Forever young nebo Big in Japan obletěly celý svět.

Po Hollywoodu, ještě než dorazí do Čech, mají zastávku u našich sousedů na Slovensku, a dále také v Rumunsku. Do naší republiky dorazí den před pražským koncertem, a budou ubytování v našem hlavním městě. Hotel agentura VDN Promo zabookovala i v našem okrese, kde stráví kapela noc po příbramském koncertu.

Pokud chcete jít na koncert, neváhejte s koupí vstupenky. Na sezení zbývá posledních pár kusů vstupenek. Vstupenky jsou v prodeji v síti TicketStream, na recepci hotelu Belvedere, nebo v Pražské ulici v Příbrami ve Fashion Time Street nebo v Dami Bubble.

Facebooková událost

 

Zdroj: red

Odpovědět

*