Dobříšáci mají koncerty rádi. Na Petera Nagyho zbývá posledních 200 vstupenek

V našem okrese se to v posledních třech letech hudebními akcemi jen hemží. I na Dobříši se letos koná už třetí prestižní koncert, kdy pro tentokrát zavítá do sportovní haly slovenský zpěvák Peter Nagy. A evidentně opět dobrá volba. Na koncert autora hitu Kristinka nebo například Sme svoji zbývá posledních 200 vstupenek.

Peter Nagy vystoupí se svou kapelou Indigo 31. května v nově zrekonstruované sportovní hale. Předprodej odstartoval teprve před měsícem, ale už nyní hlásí organizátoři z VDN promo posledních dvě stě vstupenek. Slovenský zpěvák v malém středočeském městě nebude poprvé. Před více než třiceti lety ve stejné hale již vystupovat. I dobříšský zámek je mu dobře známý. ,,Pamätám si na natáčanie nejakej TV na zámku na Dobříši. To bol krásny zážitok. To som sa tam skamarátil s Karlom Zichom. Bol to fajn človek,“ vzpomíná přímo Peter Nagy.

Na Dobříši je to již třetí koncert v řadě. Poprvé vystoupila na zámku Dobříš Lucie Bílá a rok po ní v Kopáčkově dvoře Hanka Zagorová. Oba koncerty byly vyprodané. Je vidět, že na Dobříši tyto kulturní akce chyběly.

Nenechte si ujít koncert ani Vy. 31.5.2018 od 19:00. Vstupenky můžete zakoupit na internetu nebo na Infocentru města Dobříš.

Zdroj: red.

Odpovědět

*