„Doufám, že je soupeř dobře připravený,“ vzkazuje před odvetou Hořejší

FullSizeRender (2)Jak již bylo avizováno na GCF 34: Back in the Fight 5 se představí i Dobříšák Michal Hořejší. Zápasník pražského Penta Gymu, jenž už jednou na tradičním příbramském galavečeru MMA bojoval, zná svého soupeře. Bude jím příbramský Jakub Šneberger.

Souboj bude pikantní v tom, že oba bojovníci se spolu již jednou utkali, a není to ani tak dlouho. Bylo to na podzim minulého roku v Dobříši. Tehdy souboj vyhrál Šneberger, přestože favorizován byl v Dobříši domácí Hořejší. „Život moc druhé šance nedává, a proto jsem nemohl nabídnutou odvetu odmítnout. Prohraný zápas z Dobříše mi dlouho ležel v hlavě a teď ho konečně odčiním,“ okomentoval budoucí odvetu Hořejší.

Na fightcard Back in the Fight 5 je tak odveta se zajímavou zápletkou, ve které bude stát zástupce Dobříše a Příbrami proti sobě. Sebevědomí však čiší z nedaleké Dobříše. „Doufám, že je soupeř dobře připravený, protože já ano,” vzkazuje svému protivníkovi před samotným soubojem Michale Hořejší.

Jak tento vyhecovaný odvetný zápas dopadne můžete vidět i vy a to 25.3. 2016 v příbramské sportovní hale. Vstupenky jsou v prodeji v pobočkách DAMI v pražské ulici, v Tescu, i v hypermarketu Albert, na recepci hotelu Belvedere, ve sport baru TIPGAMES, v dobříšském infocentru a v jinecké restauraci Barborka. Dále je můžete zakoupit skrz síť Ticketstream.

Zdroj:red

Odpovědět

*