Dražba dresů pro Dětský domov Pepa

Získejte dres z historicky prvního zápasu 1.FK Příbram v nově vzniklé Synot lize. Svým zapojením do dražby navíc podpoříte děti v Dětském domově Pepa v Lazci. Výtěžek z této dražby totiž poputuje právě na konto dětí z tohoto dětského domova.

Dražba každého dresu začíná na 499,- Kč a strop je jen a jen na vás.

Zvyšovat nabídky a sledovat své tipy můžete na facebookových stránkách 1.FK Příbram. Dražba poběží do neděle 3. srpna, kdy bude známa finální částka.

1.FK Příbram pokračuje v podpoře charitativních projektů, do kterých se zapojuje několik let. Nyní se klub rozhodl využít k získání podpory dresy v remízového zápasu s Plzní. „Mezi ty nejžádanější určitě budou patřit dresy Tomáše Zápotočného a Kuby Řezníčka, kteří se prosadili gólově. Já osobně se do dražby zapojím také, ale mého favorita poznáte, až když se kouknete na naše facebookové stránky kde se dražba uskuteční,“ řekl generální ředitel klubu Petr Větrovský.

Na výběr jsou dresy známých hráčů

“Poprat” se můžete o dresy Tomáše Zápotočného, Tomáše Hájovského, Ladislava Volešáka, Jiřího Mareše, Jakuba Řezníčka a dalších hráčů, kteří jsou na úvodní fotce a byli nominování do utkání s Plzní.

Pod fotky přidávejte své návrhy a správce stránky / události s vámi bude komunikovat.

V případě nesmyslných komentářů a “neprůhlednosti” nabídky je povolena úprava.

Během dražby vás budeme informovat a kontaktovat kvůli telefonickému spojení.

Autor: TV          Zdroj: 1. Fk Příbram

O autorovi

Odpovědět

*