Druhá Kavárna U Nulté hodiny se nezadržitelně blíží

Již podruhé se D-klub promění v Kavárnu U Nulté hodiny. A to ve středu 11. dubna v 19h.

Tentokrát bude hostem ředitele Petra Bednáře, Libor Jeník. Libor je nejen skvělý herec, ale i režisér, autor divadelních pohádek a vůbec takový divadelní všeuměl. Do roku 2004 byl členem souboru právě příbramského divadla, kde ztvárnil nespočet rolí. Znát ho určitě budete z inscenace Hrdný Budžes, která patří k jedné z nejúspěšnějších her Divadla A. Dvořáka Příbram. Obdržel i několik diváckých cen za nejlepší herecké výkony.

Jak jsme již zmiňovali, Libor Jeník se věnuje také režii. Jeho nejznámější hrou pro děti je určitě představení Čtyřlístek v pohádce, kterou pochvalně ocenil i sám autor předlohy J. Němeček. Podílel se také na scénáři a režii videoklipu Nenasytný mnich hudební skupiny GINEVRA a účinkoval v několika televizních seriálech, rozhlasových hrách či dabingu.

A, kdo bude hostem příště? Na to jsme se zeptali právě ředitele divadla pana Bednáře. „Prvním hostem byla dramaturgyně a herečka Kateřina Fixová, nyní je to víše zmiňovaný Libor Jeník a pokud to podle zájmu diváků bude vypadat i na třetí pokračování, v což pevně věřím, zatím nám účast neodmítl muzikant, textař a super chlap Petr Vašina.“

Vstupenky si můžete koupit přímo v D-klubu či si je zarezervovat na telefonním čísle 326 531 229.

Zdroj: red., autor: Jitka Honischová

Odpovědět

*