Druhý ročník Běhu města Dobříše se blíží

Rok utekl jako voda, a druhý obnovený ročník Běhu města Dobříše je za dveřmi. Připraveny jsou opět jak oblíbené dětské, tak dospělácké kategorie včetně štafet.

 

 

 

Loni se konal první obnovený ročník dobříšského běhu, a to hned za velmi hojné účasti. Startem prošlo kolem 400 závodníků. Jedním z nich byl i Leoš Mareš, který měl sebou nejen svého syna, ale i psa. Všichni tři startovali za štafetu VDN promo. A právě štafety se staly loni velmi oblíbenou kategorií. Okruh 2,5 kilometrů, který je dán pro každého jednotlivce ze čtyřčlenné štafety, totiž zvládne uběhnout i neběžec, a tak se týmů zúčastnilo hned dvacet.

Ještě oblíbenější byl ale dětský běh, který co se týče počtu závodníků v jednotlivé kategorii jasně dominoval. Dětské běhy jsou i letos rozděleny do třech věkových kategorií, z nichž v každé budou oceněni jak kluci, tak dívky.

Běh města Dobříše se tento rok uskuteční už 16.září 2018 od 9:00 na Komenského náměstí v Dobříši, kde bude start i cíl závodu. Dětské kategorie závodí od 9:30, přičemž hlavní závod včetně štafet odstartuje v pravé poledne.

Pokud si také chcete udělat sportovní den, přihlaste sebe, tým nebo děti na www.behmestadobrise.cz. Děti startovné naplatí, pro dospělé činí částka předem 100 Kč, na místě 150 Kč.

Zdroj: red.

Odpovědět

*