Fanoušci počítačové hry FIFA se utkají OC Skalka!

Zástupci fotbalového kfifa-plakatlubu Buldozer Lazec pořádají 4. ročník turnaje World PS4 Buldozer Cup 2016. Turnaje dvojic na herních konzolích Playstation 4, který bude probíhat za účastí těch nejlepších hráčů hry FIFA z Příbrami a okolí.

Měření sil se uskuteční tentokrát v prostorách OC Skalka a první utkání začínají v 15.00 a prezence týmů je v plánu na 14.30. Počet volných míst závratnou rychlostí ubývá, takže  neváhejte zjistit, jestli jsou ještě volná místa.

Systém turnaje bude upřesněn na místě, nicméně v plánu je účast 18 dvojic rozdělených do základních skupin, ze kterých postoupí čtyři nejlepší týmy do play-off. Hrát se bude jistě na 3 konzolích Playstation 4 (dle počtu přihlášených týmů).

Tři nejlepší týmy získají hodnotné ceny v podobě pohárů, dárkových voucherů od sponzorů akce a další hodnotné ceny. „Jsme rádi, že turnaj opět změní místo svého konání, protože tím bude opět zajímavější pro pravidelné účastníky. OC Skalka je navíc v centru města, takže účastníci se na místo konání mohou dostat snadno,“ uvedli organizátoři Honza Voříšek a Ondra Kocián.

Startovné činí 400 Kč na tým. Ukryta je v něm nejen účast na turnaji, ale také občerstvení.

Za přihlášený tým se bere dvojice, která zašle přihlášku svého týmu na oficiální e-mail buldozerlazec@seznam.cz, případně zprávou na FB stránky Buldozeru Lazec a po dohodě s pořadateli zaplatí startovné.

Odpolednem budou provázet hostesky Buldozeru Lazec a v průběhu turnaje budou probíhat další dovednostní či vědomostní soutěže o hodnotné ceny.

Všichni účastníci jsou srdečně zvaní na oficiální after párty turnaje, která bude probíhat ve večerních hodinách v KD Březnice, kam dorazí Elektro Kačeři v čele s DJ´s LUCCA, LADY A, KAO OUI, DENY.

Zdroj: red.

Odpovědět

*