Farmářské trhy Obora a Masopust v Hornickém muzeu

unnamed (2)Dovolujeme si Vás pozvat na sobotní akce v Příbrami: První letošní Farmářské trhy Obora a Masopust v Hornickém muzeu.

 

Hořejší Obora Příbram na Dvořákově nábřeží opět po zimě ožije Farmářskými trhy. Od této soboty se budou konat vždy první a třetí sobotu v měsíci od 8 do 12 hodin. A co na Vás tuto sobotu čeká? Uzeniny, slovenské sýrové speciality, škvarky, mošty, skvělý chleba a další pečivo, med, žampiony, koření, čerstvá káva, zákusky a chybět samozřejmě nebude ani teplé občerstvení. Podle našich posledních informací by měl být na místě i jeden stánek s květinami, možná si budete moci koupit i macešky pro radost.

 

Dále proběhne v našem městě tradiční Masopust v Hornickém muzeu, který opět slibuje pestrou přehlídku masek. Na přípravě této lidové veselice muzeum každoročně spolupracuje se Sborem dobrovolných hasičů z Bohutína, kteří masopust pořádají nepřetržitě už 90 let! Přijďte se tedy pobavit k Ševčinskému dolu, Příbram Březové Hory – začíná se v 10 hodin, vstupné činí symbolickou 1 Kč.

Zdroj: red., autor: Pavlína Svobodová

Odpovědět

*