Fashion Second Hand hlásí plnou kapacitu prodávajících

16903533_10207107635643424_1889338680971963355_oFashion Second Hand získává v Příbrami již svou tradici. Třetí ročník “sekáčku” má již čtrnáct dnů vyčerpanou kapacitu prodejních míst, a vy se můžete těšit na prvního dubna. K prodeji bude hromada módních kousků, a protože je akce už od brzkého rána, nezapomnělo se ani na snídani.

Fashion Second Hand, kde si můžete pořídit nové stylové kousky na jaro se blíží. Uskuteční se již 1. dubna v tělocvičně základní školy Jiráskovy sady (vstup přes park). Počet prodejních míst je již vyčerpaný, a teď se cílí především na nakupující. Jejich počet se rok od roku zvyšuje, proto se příští ročník přesouvá do příbramské sportovní haly, čímž akce nabere zcela nový rozměrů.

Na sekáček může dorazit kdokoli. Přihlášeny jsou ženy a dívky všechny věkových kategorií a velikostí. A svačinu nechte doma. Od rána je pro prodávající i nakupující připravena čerstvá káva a zdravá svačinka v podobně fitness jogurtů či raw dortíkůa dalších. Vstup pro nakupující je dobrovolný, a slouží k pokrytí nákladů akce.

Věci, které prodávající neudají, mohou odložit do připravených pytlů, které budou následně předány Janě Puklové. Ženě, která se již delší dobu zabývá v Příbrami charitatními projekty, a s hromadou oblečení si jistě dobře poradí a předá jej potřebným.

Takže nezapomeňtě. Už příští sobotu, 1. dubna, od 9:00 – 12:00, velké nákupní dopoledne. Prvních padesát z Vás získává u vstupu nákupní tašku Fashion Time s rtěnkou, slevy na vstup do BeFit energy klubu či poukazy do solária. Pro své protějšky, kteří na vás budou muset čekat doma, Vám věnujeme dvě vstupenky na odpolední fotbalový zápas 1.FK Příbram proti Bohemians, čímž nemohou říci ani slovo, že jste si vyrazili na nákupy oblečení. Víte jak to je. My ženy nemáme nikdy nic na sebe. 😀

Zdroj: red., autor: Jitka Doubravová

 

Odpovědět

*