Fashion Second Hand splnil očekávání organizátorů

11118766_10203169216745413_567722910_n (1)První příbramský Fashion Second Hand má za sebou úspěšnou premiéru. Včera ráno se v tělocvičně na 4.ZŠ sešlo přes 100 žen z Příbrami, které prodávali, nakupovali a měnili mezi sebou oblečení.

,,Akce se povedla na výbornou. Když jsem poprvé byla na pražském Jarmarku, přišlo patnáct prodávajících a třicet kupujících. A to měli reklamu v celostátních novinách. My jsme toto napoprvé v Příbrami pokořili, a věříme, že podzimní Fashion Second Hand přiláká ještě více návštěvníků,” zhodnotila akci organizátorka Jitka Doubravová.

Lidé se shromažďovali od osmé hodiny ranní. Prodávající po rozprostření svého oblečení zaplnili celou tělocvičnu 4.ZŠ. Nakupující měli opravdu pestrý výběr. Od šperků, kosmetiky, bot, doplňků, až po samotné oblečení. Ceny se pohybovaly většinou do 100 Kč.

,,V akci budeme určitě pokračovat a vylepšovat ji. Nyní jsme si potvrdili, že je o ni zájem, takže příští reklamní kampaň bude již i v podobě tištěné. Navíc plánujeme i  zpestření samotného programu, například o drobné občerstvení,” prozradila s předstihem další z organizátorek, Adriana Handlová.

Po skončení akce odkládali prodávající oblečení, které již nevyužijí, do pytlů.  Naplnilo se celkem pět velkých pytlů a tyto věci poputují dále lidem, kteří ho potřebují.

Zdroj: red.

Odpovědět

*