Fast Food Orchestra zahrají v Sedlčanech

Kapela 9. září vydala své nové album Struny. Ochutnávkou z něj je i aktuální animované lyric video k songu Pilule. V říjnu pak vyrazila na turné se spřátelenými Circus Brothers a již 25. listopadu se zastaví ve Sedlčanech v klubu Pohoda.

Lyric video Pilule odkazuje na legendární osmdesátkové videohry, na kterých velká spousta z nás vyrůstala. Propracované animace připravil Lukáš Kopecký a rozhodně se při nich pobavíte.

Pilule jsou už druhým songem z nového alba Struny, které oficiálně vyšlo 9. října. Vzápětí po vydání alba Struny vyráží FFO na turné po českých klubech. S sebou berou disco-balkánskou partu Circus Brothers, která jim bude v tempu rozhodně plnohodnotným partnerem. Bude to prostě pořádná jízda, a navíc i parádní příležitost, jak započít oslavy blížících se narozenin FFO. V roce 2018 totiž kapela dovrší 20 let své existence. Za tuhle dobu stihla vydat 8 studiových alb a objet snad všechny domácí festivaly a kluby. Podívala se i do zahraničí, v rámci turné například v Brazílii, Turecku nebo Rusku a prakticky po celé Evropě.

Fast Food Orchestra & Circus Brothers podzim 2017
14.10. Jihlava, Soul Music Club
21.10. Vsetín, Tři Opice
27.10. Litomyšl, Kotelna
28.10. Plzeň, Buena Vista
3.11. Hradec Králové, AC KLUB
4.11. Ostrava, Barrák
10.11. Chrudim, Rklub
17.11. Brno, Eleven
18.11. Zlín, Bamboo
25.11. Sedlčany, Pohoda
8.12. Kutná Hora, Česká 1
9.12 Liberec, Bunkr
21.12. Praha, Lucerna Music Bar

Více informací:
https://www.facebook.com/fastfoodorchestra/
https://www.facebook.com/BandCircusBrothers/

Zdroj: red.

Odpovědět

*