Festival Kačeři odhaluje kompletní program

Kačeři2016Již za měsíc proběhne v Horčápsku u Příbrami 11.ročník festivalu Kačeři. O víkendu 19. a 20. srpna se sjedou na kačeří louku fanoušci kapel, DJs, zábavy, přátel a Kačerů. Pořadatelé v těchto dnech odtajnili kompletní program. Na co se letos můžete v Horčápsku těšit?

Přichystány budou tradičně tři žánrově různá pódia. Venkovní stage pro kapely, velký stan pro DJs a alternativní stan pro projekty a sólo umělce. Hudební složku samozřejmě doplní další program v podobě show Na Stojáka, fotbalového a volejbalového turnaje, různé workshopy, filmová promítání a další aktivity.

Mezi kapelami letos pořadatelé vsadili na známá česká jména, nové objevy, ale opět i na zahraniční hvězdu. Z německého Berlína přijede v rámci evropského tour známá kapela Say Yes Dog. Mezi největšími evropskými festivaly budou Kačeři jedinou českou zastávkou. Z českých es se představí Fast Food Orchestra, revival AC/DC Špejbl´s Helprs, hiphop raketa Paulie Garand, mistr slova Xavier Baumaxa nebo legendární Znouzectnost. Horkým typem bude jistě Thom Artway, český objev loňského roku. Fanoušci se mohou těšit na dalších 20 kapel a projektů z Příbramska, ale i celé republiky.

DJové ovládnou tradičně velké šapito a rozjedou na celý víkend nekonečný mejdan. Hlavním jménem je jistě německý DJ Mark Deutsche, který vydává své skladby u nejznámějších světových vydavatelstvích (Get Physical, Noir music). Další, neméně známá jména, jsou legendární DJ Loutka a Orbith, nejblokovanější český dnb DJ v zahraničí Forbidden Society, matador Philip TBC, inovátor DJ Schwa, sličná N.Dee, nebo jihočeské duo Steen & Spiriakos. Příbram budou zastupovat Robo, Maiky, Ona, Tom P a další.

Pořadatelé chystají na celý víkend spoustu doprovodného programu. Návštěvníci se pobaví při DJ workshopu, drum cyrcle – hře na bonga, odpočinou si v chilloutu, své chutě potěší burgery z Fast Food Pizzařství, shlédnou film Prach a broky a zasmějí se při vystoupení show Na Stojáka.

Nejlevnější vstupenky jsou již v předprodejích v infocentru v Březnici, v Cowárně v Příbrami. Elektronický předprodej běží přes www.goout.cz. Pro více informací listujte na www.kaceri-festival.cz nebo na Facebooku.

Zdroj: red.

Odpovědět

*