Food Festival láme rekordy. Odkrýváme další restauraci

Minulý týden jsme na našem portálu zveřejnili článek o plánovaném Příbram Food Festivalu. Stali jsme se hlavním mediálním partnerem, proto Vám budeme přinášet ty nejčerstvější informace.

Článek o tom, že se 17.září na Dvořákově nábřeží uskuteční Příbram Food Festival, lámal rekordy jak na sociálních sítích, tak na našem webu. Odkaz oslovil téměř patnáct tisíc lidí, což je v tomto roce absolutně nejvíce. Minulý rok mu atakoval například článek o vítězství Miroslava Slepičky v MMA, který dosahoval podobných rozměrů.

Rekord zaznamenala i facebooková událost. Za pouhý jeden den projevilo zájem o akci 1200 lidí a nyní je zaznamenáno 1700 lidí. Událost celkově oslovilo 49 tis lidí. Málo která akce v Příbrami má na Facebooku tolik zájemců. Organizátoři mají nyní práci s tím, aby se zvládla vzhledem k očekávané obrovské návštěvnosti rychlá obsluha, prodej vstupenek, a aby byl dostatečný počet míst k vychutnávání si pokrmů. To bude na festivalu prioritou číslo jedna.

Známe druhou restauraci

Organizátoři zároveň ve čtvrtek odtajnili první restauraci, která bude nabízet své degustační menu. Tou bude Atollo Příbram, které si jistě připraví to nejlepší z italská kuchyně. Včera bylo ve facebookové události zveřejněno, kdo se postará o kávu. Milovníky kávy uspokojí dobříšská pražírna kávy, Coffee now, a my pro Vás máme exkluzivně odhalení druhé restaurace. Tentokrát mimo příbramské, ale velmi oblíbené. S číslem dva se můžete těšit na Penzion Nový rybník u Obořiště, který si zakládá na kvalitních potravinách a pečlivé přípravě jídla.

Další restaurace bude na Facebookové události odtajněna zítra v podvečerních hodinách. Sledujte jak náš web, tak událost Příbram Food Festival, a nic Vám neunikne.

https://www.facebook.com/events/627548157449538/?fref=ts

Pokud máte nějaký tip, co by podle Vás na festivalu rozhodně nemělo chybět, neváhejte, a napište nám buď na mail: info@vdnpromo.cz, nebo do facebookové události.

Zdroj: red., autor: Jitka Doubravová

Odpovědět

*