Fotbalisté 1.FK Příbram opět pózovali. Tentokrát pro nový kalendář, který se skutečně povedl

Křest kalendářeFotbalový klub 1.FK Příbram spolu se starostou města panem Ing. Jindřichem Vařekou a fotograf Martinem Zoubkem pokřtili nový kalendář na rok 2015. V kalendáři na rok 2014 jste mohli hráče vidět v prostředí Hornického muzea, které je jedním ze symbolů města. Nyní hráči pózovali na fotbalovém hřišti a výsledek je stejně kvalitní a originální.

„Kalendář našeho klubu je vydáván pravidelně a my jsme s výsledkem vždy spokojeni. Nyní jsme se rozhodli pro variantu, kde jsou hráči zachyceni na hřišti. Jednotlivé fotky jsme volili tak, aby charakterizovaly hráče, kteří na nich jsou. Potěšilo mě, že se křtu ujal nejen jeho tvůrce Martin Zoubek, ale také starosta města pan Ing. Jindřich Vařeka. Chtěli jsme do kalendáře také zapojit mládež a to se nám povedlo tak, že do kalendáře je vložena jednostránková verze kalednáře, kde jsou všechny mládežnické týmy,“ uvedl generální ředitel klubu Petr Větrovský.

Na titulní straně je kapitán Tomáš Zápotočný

Na titulce kalendáře je kapitán a vůdce týmu Tomáš Zápotočný. Dále se před objektivem objevili Tomáš Pilík, Martin Zeman a další stabilní členové příbramského týmu. Svoje místo v kalendáři má také trenérský tým vedený Pavel Tobiášem.

Fotoaparát si do rukou tentokrát vzal Martin Zoubek, který je profesionálním fotografem a pracuje pod hlavičkou 4F Studio. „Byla to pro mě velká zkušenost. Kluci byli velmi pružní a ochotní, takže vše šlo dobře. Někdy jsme jen řešili problémy s časem, ale vše nakonec dopadlo ke spokojenosti všech stran,“ shrnul Martin Zoubek.

Kalendář můžete zakoupit na sekretariátu klubu, ve 4F Studio (naproti OC Skalka) a v Hotelu Belveder. Jeho je 199,- Kč.

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*