FOTOGALERIE: Jaké bylo zahájení adventu v Příbrami? Krásný ohňostroj i skvělý program!

1531731_10203898980093420_6143998538852218558_nVčera oficiálně začal v Příbrami advent. Několika tisíci lidmi tradičně naplněné náměstí TGM zažilo překrásný večer, který zpříjemnil fantastický ohňostroj. Již od pozdního odpoledne se na náměstí konal doprovodný program. Jako první vystoupila Leona Machálková, poté i Jaroslav Uhlíř, který zaznamenal u publika zřejmě největší ohlas, a program zakončila skupina Žlutý pes s Ondřejem Hejmou v čele.

K jídlu bylo možné si dát několik druhů pochutin, k pití byl například tradiční “svařák” a děti se mohly zabavit i řadou světelných hraček. Příjemný večer přišel na pódium popřát i starosta města Ing. Jindřich Vařeka. 

Do dětských let alespoň na chvilku vrátil většinu návštěvníků akce Jaroslav Uhlíř, který svými hity jako “Když se zamiluje kůň, Dělání, dělání, nebo Severní vítr je krutý” rozezpíval zaplněné náměstí.

Tradiční ohňostroj, ve kterém nechybělo ani letos několik nových prvků, byl skutečně velkolepý. Přesvědčit se o tom můžete i v naší fotogalerii.

Redakční tým zpravodajského webového portálu pribramzije.cz Vám přeje příjemné prožití adventu!

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*