FOTOGALERIE: Pro lístek na Karla Gotta se stála hodinová fronta

11754892_10204233918917767_5784089975417222611_oVčera v podvečer se uskutečnilo oficiální zahájení prodeje lístků na Galavečer populární hudby v Příbrami, v jehož rámci vystoupí zpěvačka, herečka, i rally jezdkyně, Olga Lounová, trojnásobná slavice a jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček Petra Janů, a mistr všech mistrů Karel Gott.

Příbramáci si mohli svůj první lístek zakoupit v Pražské ulici v Dami Bubble Tea, přímo z rukou organizátorů. Organizátoři se rozhodli věnovat 10% z každého lístku prodaného v páteční podvečer Dětskému domovu Pepa v Lazci. Předprodeje lístků se proto zúčastnila i ředitelka Dětského domova, Věra Splítková. ,,Máme radost, že si na nás organizátoři vzpomněli, bude to pro náš domov velká pomoc. Petr Větrovský patří se svými projekty k tradičním podporovatelům našeho domova a my si toho moc vážíme,” uvedla ředitelka domova, pro který výtěžek v řádech několika desítek korun poputuje.

,,Takový zájem je pro nás velkou odměnou, a to že jsme společně se zájemci o vstupenku mohli všichni pomoci dětskému domovu Pepa je největší odměnou,” dodává organizátor akce, Petr Větrovský.

A že byl zájem. Lidé se shromažďovali už po páté hodině, a netrpělivě vyhlíželi 18. hodinu, kdy prodej začal. ,,Bylo vidět, že Příbramáci se na Karla Gotta i ostatní interprety moc těší,  z čehož máme nesmírnou radost,” dodala spoluorganizátorka Jitka Doubravová.

Od zítra budou lístky na předprodejních místech

Lístky nyní putují na svá předprodejní místa, na kterých si je budete moci zakoupit od neděle 19. července. Jsou jimi: Dami Fresh – Albert Hypermarket, Dami Fresh – Tesco Příbram, Dami Bubble Tea – Pražská ulice, Tip Games – ul. Boženy Němcové, recepce hotelu Belvedere, a trafika v OC Stavus, Tesco Příbram.

 

Zdroj: red., foto: Martin Menšík

Odpovědět

*