Frontman kapely Alphaville Marian Gold je pěkný proutník. Má 10 dětí, ale…

Kdo by neznal hudební hit Forever Young, který bořil v osmdesátých letech hitparády a z německé skupiny Alphaville udělal jednu z nejznámějších hudebních skupin na světě. Jejím zpěvákem je od samých začátků Marian Gold, který je podepsán pod všemi největšími hity kapely.

Kapela zažívala divoké roky, o čem svědčí i počet dětí zpěváka. Udává se, že jich má deset, ale s šesti různými ženami. „Kolik mám na světě přesně dětí, asi nikdy nebudu vědět ani já sám,“ s úsměvem okomentoval tuto pikantní záležitost sám zpěvák.

Gold má vřelý vztah k České republice a zpěvákovi Karlu Gottovi. Ten ostatně před pár lety slavný hit kapely o věčném mládí přezpíval s raperem Bushidem do němčiny a v Německu se z toho stal neskutečný šlágr.

Marián se chce setkat s Gottem

„Karel Gott je neskutečně vtipnej a milej týpek. Vždycky ho strašně rád uvidím a byl bych neskutečně poctěný, kdyby přijal naši nabídku a při našem říjnovém koncertě v Praze se objevil s námi na pódiu a třeba si i zazpíval,“ přiznává Gold.

Alphaville aktuálně koncertuje po celém světě a v říjnu má nachystané dva koncerty i pro Českou republiku – kromě pražské Lucerny, 4.10., vystoupí slavná kapela na pódiu i v Příbrami, a to o den později, 5.října.

 

Odpovědět

*