Gurmánský zážitek: Objevili jsme příbramský Wine Food!

14192078_1181967531863501_319414262932262820_nPatříte také mezi gurmány, a rádi si vychutnáváte speciality z nejrůznějších zemí světa? Nemusíte za nimi do známého pražského Wine Foodu. Rozmazlovat svůj žaludek jimi můžete i v Příbrami. Ve Fine Foodu Šatlava nemusíte jen nakoupit pro doma, ale novinkou z minulého roku jen i příjemné posezení. To jsem zjistila minulý týden, a od té doby jsem pravidelnou zákaznicí.

U jste přesyceni chozením do restaurace a vybíráním si z typických jídel, stejně jako já? Zkuste někdy zajít do ráje kvalitních potravin. Hned pod náměstím TGM se nachází Šatlava Fine Food, který si myslím, že v podvědomí Příbramáků už je. Když jsem se tam ale rozhodla na skok doběhnout pro mozzarelu di bufalo, byla jsem příjemně překvapena. Nejen, že jsem si ji mohla koupit domu, ale kdybych měla sebou společnost, nechala bych si ji s dalšími dobrotami nandat na talíř a v přilehlém prostoru bych si jej vychutnala se sklenkou vody. Ostatní můžete samozřejmě s vínem.

Přesně tímto stylem funguje příbramský Wine Food a já jsem nadšená, že jsem tento styl objevila i v Příbrami. Prostředí obchůdku má úžasnou italskou atmosféru, a byla jsme překvapená, že až na jeden stůl byly všechny obsazené. A pokud preferujete sladké, i na to si zde přijdete. O pár kroků dále si lze vybrat ze široké škály čokolád a jiných dobrot, které též můžete vychutnávat v příjemné atmosféře u jednoho stolu.

Autor: Jitka Doubravová

 

Odpovědět

*