Hanka Zagorová vystoupí na Dobříšském zámku

hana-zagorovaZpěvačka Hana Zagorová míří letos již podruhé do našeho okresu. První únorový den vystoupila v příbramském divadle, které bylo během pár dnů zcela vyprodané. Pro velký zájem míří do našeho vedlejšího města, na Dobříš. Tam vystoupí 3. září v malebných prostorách dobříšské zámku. Přesně rok zpátky od tohoto koncertu zde vystupovala jiná Hana, Hana Zaňáková alis Lucie Bílá, na jejíž koncert bylo vyprodáno.

A vyprodáno se očekává i na koncert Hanky Zagorové, pro který je nadšeno najen město, ale i samotná rodina Coloredo Mansfeld, která zámek vlastní. ,,Moc si vážíme zájmu o koncerty jak ze strany zámku, města, tak samozřejmě ze strany návštěvníků. Hanka Zagorová je velmi žádanou zpěvačkou, a dle prvních reakcí tomu nebude zřejmě jinak ani na Dobříši, uvedla za agenturu VDN promo, která koncert pořádá, Jitka Doubravová.

Předprodej začne v květnu

Hanka Zagorová zde nevystoupí sama. Téměř dvouhodinové vystoupení doplní Petr Rezek, jenž má s Hankou na kontě několik legendárních hitů. Velký předprodej vstupenek se uskuteční 12. května od 17 hodin na nádvoří dobříšského zámku, tedy přesně v místě, kde se koncert uskuteční. Ceny vstupenek začínají na 490 Kč a zastavují se na 790 Kč, což je oproti koncertu Lucie Bílé o třetinu menší cena.

Už nyní si můžete vstupenku rezervovat na mailu: info@vdnpromo.cz a vyzvednou ji lze v den předprodeje, na nádvoří zámku. Cenové kategorie jsou: 490,-, 590,-, 690,-, 790,- či VIP za 1490,-. Neváhejte s rezervací. Zájem je velký.

Zdroj: red.

Odpovědět

*