Hanka Zagorová vystoupí už tuto neděli na Dobříši

Koncert Hanky Zagorové na Dobříši je skoro tady. Populární česká zpěvačka vystoupí v Kopáčkově dvoře (za muzeem rukavic), už tuto neděli od 19 hodin. Vstupenky na sezení jsou až na pár kousků vyprodané, a tak bude, jak se říká, plný dům.

Hanka Zagorová vyprodala v únoru tohoto roku během chvilky divadlo Příbram, a zájem o ni byl i v sousedním městě. I na Dobříši vystoupí za doprovodu kapely Boom! Band Jiřího Dvořáka, a jako hosta si přizvala Petra Rezka, se kterým má hned několik legendárních hitů.

Několika násobná zlatá slavice je známá široké veřejnosti nejen svými legendárními hity, ale také věčně nalazeným optimismem. Ten projevila i při vzkazu pro samotné Dobříšáky: ,,Milí Dobříšáci, já už se na Vás strašně moc těším. Uslyšíte staré písničky, nové písničky, ale hlavně se všichni uvidíme a společně s Petrem Rezkem a Boom! Bandem Jiřího Dvořáka si to u Vás na Dobříši určitě všichni užijeme,” vzkázala před koncertem dobříšskému publiku samotná Hanka Zagorová.

Její koncert je dalším počinem dynamicky roustoucí agentury VDN promo, která v neděli pro tento rok na Dobříši rozohodně nekončí, protože 21. září organizuje v dobříšském kulturním centru besedu Marty Kubišové s Ondřejem Vetchým a Petrem Maláskem. Samotná beseda je předjezdcem posledního turné v kariéře Marty Kubišové, které rovněž realizuje agentura VDN promo.

Zdroj: red.

Odpovědět

*