Hokej se proměnil v box

imagesNež se opozdilí diváci usadili na svých místech v hokejové aréně příbramského HC, kterých se přišlo na vítězství svých miláčků podívat na tři stovky, hráli domácí přesilovku 5 na 3.Žel na ukazateli skóre stále až do konce první třetiny svítil stav 0:0. V 11. minutě po chybě domácí obrany bravurně kryl samostatný nájezd bezchybný Vávra.

Nástup do druhé třetiny se domácímu mužstvu vůbec nepovedl a hosté z Poděbrad  se ujali vedení lacinou brankou. Totéž se opakovalo na začátku třetí třetiny a rázem tu bylo vedení hostů 0:2. Po celou hrací dobu až do 46. minuty to vypadalo, že domácí za svoji bezzubost v útocích budou potřebovat šikovného stomatologa. To přestalo platit v již zmíněné 46. minutě utkání, kdy snižoval Šmejkal po přihrávce Grubnera.

A rázem tu byli kousaví domácí, jak je známe a gólem Jobka po přihrávce Máchy bylo vyrovnáno. To ještě nebylo vše, hosté velmi znervózněli, po jejich zákrocích u mantinelu a kolem domácí brány se blýskalo a trest přišel záhy. Gólem Kadiče z přihrávky Mikesky se vývoj a stav utkání otočil ve prospěch HC Příbram.

Hosté sáhli po boxerských vložkách

To již hosté, kteří přišli o vidinu vítězství, tento stav nevydýchali a sáhli po boxerských vložkách, kterým zamezil až hlavní rozhodčí v čase 59:39 předčasným ukončením zápasu. Závěrem ještě pozvánka na letošní poslední domácí utkání, které sehrají naši hráči na Mikuláše v sobotu 6. prosince od 17:00 hodin proti HC Jesenice. Přijďte opět v hojném počtu a buďte svědky nadílky do svatyně hostů.