Humor Fest již tento víkend!

humor festOd pátku 3. června do neděle 5. června se na Novém rybníce v Příbrami koná první ročník festivalu s názvem ,,Humor fest.” Festival humoru HUMOR FEST si klade za cíl, vytvořit společenskou událost, přesahující regionální úroveň. Proč? Protože nabízí ojedinělou dramaturgickou skladbu.

Na festivalu vystoupí jak legendy žánru, tak současní komici a hudebníci i mladí talentovaní umělci. Festival nabídne několik úhlů pohledu na humor. Od žánrů jako stand up comedy, divadlo, nebo Improvizace, přes humor kreslený, či humor v muzice. Připraven bude bohatý doprovodný program pro dospělé i pro děti. V rámci festivalového víkendu bude sehrán charitativní fotbalový zápas mezi umělci a účastníkem první fotbalové ligy. O tomto zápase Vás budeme ještě podrobně informovat.

Dramaturgie nabídne netradiční vystoupení, která budou odehrána pouze pro Humorfest. Z regionálních soutěžních předkol v Praze a v Brně vzejdou účastníci finálové soutěže v žánrech „stand up comedy“ a „improvizace“. Každoročně bude udělována cena za celoživotní „útok na bránice“ významné osobnosti kulturní scény. Uspořádat setkání návštěvníků i umělců a vytvořit z něj tradici. To je hlavním úkolem produkce Humorfestu. Nabídka nevšední dávky pozitivní energie v dnešní poněkud negativní společenské atmosféře se jeví jako nabídka, která bude určovat poptávku.

Veškerý program naleznete na: www.humorfest.cz

Zdroj: www.humorfest.cz, red.

Odpovědět

*