Jak na Nový rok, tak po celý rok… Prožijte dnešní den co možná nejefektivněji

Jak na Nový rok, tak po celý rok. Tato nesmrtelná fráze by se měla určitě dodržovat. Jak si naplánovat dnešek, aby byl co nejefektivnější?

Spousta z Vás má možná ještě půlnoc, nebo se právě probírá z kocoviny, či dokonce teprve ulehá do postele. Už jen tento fakt o nás může něco značit. Ten, kdo je již vzhůru v brzkých ranních hodinách, jistě neprožíval bujaré oslavy, protože má i první den v roce nějaké povinnosti. Jde převážně o sebejisté, úspěšné a cílevědomé lidi, kteří se nenechají zlákat flaškou šampusu.

Ať už patříte mezi jakoukoli kategorii, zkuste nestrávit celý den v posteli. Nejlepší řešení je se po hlubokém spánku dostat co nejrychleji z kocoviny několika sklenicemi vody, studenou sprchou a vydatnou snídaní, a dále prožít efektivní den.

Vyrazte na procházku

Není nic lepšího, než první den v roce vyrazit se svou rodinou na procházku. Pokud je ve frázi: Jak na Nový rok, tak po celý rok něco pravdy, znamená to, že celý rok Vás čeká po boku milované rodiny, s čistou hlavou, i s trochou pohybu.

Jděte cvičit

Větším sportovcům doporučuji vyrazit si zaběhat, nebo navštívit posilovnu. Kdy jindy, než první den v roce byste si měli dát do těla. Doporučuji Vám například zajít do BeFitu v Příbrami, kde mají dnes otevřeno od 14 do 20 hodin. I lehká hodinka cvičení má něco do sebe.

K jídlu zvolte čočku

Rozmýšlíte-li se, co si dnes uvaříte k jídlu, zkuste zvolit čočku. Pranostika říká, že čočka snědená na Nový rok přináší blahobyt a peníze.

Večer relaxujte

Jistě budete po celém dni unavení, proto si večer lehněte s rodinou k televizi, dejte si zdravý čaj, ovoce, koukejte na pohádky a relaxujte.

Dodržíte-li všechny tipy, odstartujete nádherně nový rok 2015.

Zdroj: red.

Odpovědět

*