Jarní gospelový koncert je za dveřmi. Přijdete ve středu i vy?

Vstupné na koncert je opět zcela zdarma.

Již tuto středu 16. Května od 17.00 se uskuteční další koncert gospelového sboru Maranatha Gospel Choir, který s Oblastní nemocnicí Příbram spolupracuje již několik let. Díky tomu se nejenom pacienti nemocnice, ale i široká veřejnost může těšit na energickou, melodickou a taneční gospelovou hudbu v podání jednoho  z nejuznávanějších gospelových sborů v České republice.

Pokud bude jen trochu hezky, uskuteční se toto vystoupení pod širým nebem, před hlavním vstupem do nemocnice. Jako každý jiný rok doprovodí sbor živá kapela, složená z profesionálních hudebníků. Ve vystoupení nebudou chybět známé i méně známé  gospelové skladby, populární písně v gospelových úpravách.

Sbor se opět vzdal svého nároku na honorář, a tak je jako vždy vstup na koncert zcela zdarma. Prostor před hlavním vstupem do nemocnice, kde se koncert uskuteční, je bezbariérový. Přijít tak mohou i ti z nás, kteří mají větší či menší handicap. V případě velké nepřízně počasí se koncert uskuteční v přednáškovém sále nemocnice (pavilon C, 4. Patro)

Přijďte se přesvědčit, že hudba opravdu dokáže léčit. Již 16. května 17 hodin.

Ukázka od Maranatha Gospel Choir: https://www.youtube.com/watch?v=-pnYhrMHFos

Zdroj: red., autor: Bc. Martin Janota

Odpovědět

*