Jarní gospelový koncert příbramské nemocnice se již blíží

Na letošní jaro opět připravujeme již tradiční jarní gospelový koncert. Do Příbrami za našimi pacienty, dobrovolníky, zaměstnanci a všemi ostatními, kteří mají rádi živou a melodickou muziku, přijede pražský sbor Maranatha Gospel Choir. Poslechnout si ho budete moct ve středu 16. května od 17.00.

Maranatha Gospel Choir patří mezi největší a neuznávanější české smíšené pěvecké sbory, v jehož repertoáru najdeme především současný gospel, ale i RnB, soul nebo tzv. populární hudbu. Sbor čítá více než 50 zpěváků (do Příbrami jich přijede kolem 40) a na pódiu jej doprovází živá kapela.

Protože gospel je  temperamentní až taneční hudba a protože při koncertech se i tleská a tančí, uskuteční se koncert, pokud nám vyjde počasí, před hlavním vstupem do nemocnice (Příbram 1, prostor před fontánu u pavilonu C), v opačném případě proběhne koncert v přednáškovém sále nemocnice.

Členové sboru se jako každý rok vzdali nároku na honorář, vstup na koncert je tak i letos zdarma. Přivítat můžeme i vozíčkáře či jinak handicapované – vstup na koncert je bezbariérový.

Přijďte mezi nás ve středu 16. května 2018 od 17:00 hodin a užijte si nádhernou hudbu ve špičkovém provedení báječných lidí.

Zdroj: red., autor: Bc. Martin Janota

Odpovědět

*