Jarní sportovní nadšení dorazilo i do dobříšské orlovny

Léto už je opravdu za dveřmi. Nenechte nic náhodě a začněte na své vysněné postavě pracovat již teď. V orlovně připravují nejen děti k závodům, ale také pomáhají dospělím k dosažení svých cílů. Co vše ve studiu během jara podniknou a jaké nové kurzy otevírají?

V březnu jsme v orlovně zahájili novou závodní sezonu. Město Dobříš budeme reprezentovat po celé České republice pět závodních fitness týmů, dva zumbařské týmy, sportovní dvojice a jedna jednotlivkyně soutěžící ve sportovním aerobiku. Během jarní sezony se trenérky vydají s týmy celkem na třínáct závodů po různých koutech republiky.

První úspěšné závody
Již z prvního závodu, na který vyjel nejzkušenější tým Junsen a dětský Zumba tým, jsme přivezli stříbrné a bronzové medaile. Pevně věříme, že bude letošní sezona nejméně tak moc úspěšná jako sezona v předchozím roce.

Nové kurzy miminek
Od dubna otevíráme ve studiu nové kurzy miminek, v rámci kterých lektorka spolupracuje i s fyzioterapeutkou. Kurzy probíhají pro děti od 3 do 18 měsíců a jsou rozděleny celkově do čtyř kurzů: Miminka 3-6 měsíců cvičí v úterý od 10:30 hod, Miminka 6-9 měsíců probíhají ve čtvrtek od 9:45 hod., Miminka 9-12 měsíců cvičí v úterý od 9:30 hod a Miminka 12-18 měsíců jsou ve středu od 9:30 hod.

Začněte pracovat na své formě
Připraveni jsme v orlovně i na všechny dospělé nadšence, kteří si uvědomili, že se léto nekompromisně blíží a chtějí tak v ten pravý okamžik na sobě začít po zimě pracovat. Vybrat si můžete z široké nabídky lekcí, cvičíme nejrůznější formy jógy, tancujeme Zumbu, posilujeme a cvičíme na TRX závěsném systému. Podrobnější informace naleznete vždy na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz, oficiálním Facebooku studia nebo nově i na Instagramu.

Zdroj: red., autor: Tým ASOD a redakce DA

Odpovědět

*