Jarní Sportovní příměstský tábor SZM sklidil veliký úspěch. Děti se už teď těší na tábor letní

I o jarních prázdninách to na střediscích Sportovního zařízení města Příbram žilo. Celý týden zde probíhal Sportovní příměstský tábor. Děti využívaly jak bazén, tak sportovní halu, zimní stadion i areál Nový rybník.

S nápadem uspořádat sportovní příměstský tábor přišlo Sportovní zařízení města Příbram už v loni. Konaly se hned dva tábory a to jeden v červenci a druhý v srpnu. Po loňském úspěchu obou letních táborů, se letos konal i první jarní tábor. „Jarní tábor se od toho letního liší především možností bruslení, které se konalo v úterý a ve čtvrtek
dopoledne,“ říká ředitel Sportovního zařízení Jan Slaba.

Mimo bruslení probíhala na táboře také výuka plavání, hry ve vodě nebo míčové a pohybové hry ve sportovní hale. Sportovní nasazení bylo prokládáno kreativním tvořením, malováním a procházkami v přírodě. „Děti si vyrobily strom lásky nebo třeba papírovou žirafu. Procházky jsme se snažili dělat zajímavé a poučné, byly jsme například až na Svaté Hoře,“ bilancuje jedna z lektorek tábora.

Již během jarního tábora se rodiče ptali, kdy se bude konat tábor letní. Některé děti na něm byly už v loni, letos na jarním a už se těší zase na letní. „Podle ohlasů naší Terezky tábor neměl chybu a už teď se těší na ten v létě,“ napsal nám jeden spokojený tatínek.

Letní Sportovní příměstský tábor SZM se bude konat ve dvou termínech: 16. 7. – 20. 7. 2018 a 6. 8. – 10. 8. 2018. Přihlášky na tábor budou dostupné od 1. 5. 2018, a to buď v tištěné podobě na pokladně Aquaparku nebo v elektronické podobě ke stažení na webových stránkách www.szm.pb.cz, kde také najdete všechny potřebné informace.

Zdroj: red., autor: Miroslava Poláková

Odpovědět

*