Jeden z klíčových zápasů sezóny je tady, Příbram jede bojovat o play off do “Vodolky”

Volejbalisté Příbram sehrají dnes večer důležité utkání v Odolene Vodě, které dosti napoví o postupových šancí na play off.  Bitva o dvě poslední vstupenky do play-off volejbalové extraligy slibuje velké drama. Tři týmy od sedmého do devátého místa dělí od sebe pouze skóre a dva z nich se střetnou dnes v dohrávce 20. kola. V nejlepší výchozí pozici je Odolena Voda, má nejlepší skóre a také jeden dohrávaný duel k dobru.

1

Výhoda je to ale zdánlivá, protože pražský celek má pekelný los – v závěrečných třech zápasech základní části se střetne s vedoucí trojicí soutěže a dvakrát jede ven. Domácí hráči tak dnes nastoupí pod velkým tlakem nutnosti vyhrát. Doma se jim přitom nedaří, v novém roce nezískali ve své hale ani bod, nezvládli derby s Benátkami a ČZU Praha.

Příbram má naopak po novém roce venku slušné výsledky, odvezla si bod od třetího Karlovarska a všechny tři od čtvrtého Zlína. Klub sice postihla finanční krize, kvůli níž odešli v lednu čtyři hráči, zbytek týmu se ale semkl a hraje nad očekávání dobře.

Uvidíme, jak se Kocourům bude dařit v dnešním utkání, věříme, že navážou na předchozí dobré výkony a z Odolene Vody přivezou všechny tři body.

Utkání začíná ve 20:10 a sledovat ho budete moci v přímém přenosu na ČT SPORT.

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*