Ježíšek v útulku

útulekStejně jako v loňském roce, i letos můžete darovat k Vánocům nevšední dárek. Darujte pochoutky, deky a další potřebné předměty pejskům nebo kočkám z útulku.

Ježíšek v útulku

Letos se koná již druhý ročník akce Ježíšek v útulku, který se pořádá pro psí útulek v Lazci u Příbrami. Podstatou je darovat granule a další pochoutky pejskům z útulku Maják a Domov Fauny. Buď se můžete zúčastnit pořádané akce Ježíšek v útulku na Facebooku, finančně podpořit útulky skrze finanční příspěvky na jejich bankovní účet, nebo do útulků přijet a předat dárky osobně.

V lazeckém útulku krmí pejsky granulemi BRIT a HAPPY DOG, na které jsou psi zvyklí a oproti jiným značkám granulí jim tyto nezpůsobují zažívací potíže. Jestliže chcete pomoci i jinak, darujte útulku piškoty, pamlsky, vitamíny, pangamín, Fontline proti blechám, savo, chloramin, Alavis 3 (kloubní výživa) nebo větší nerezové misky.

Domov Fauny je útulek sídlící v Hrachově na Příbramsku. Pomoci zde můžete obdobně jako u lazeckého útulku, tedy jak pamlsky, tak dezinfekčními prostředky.

Naděluje i veterinární klinika Na Zdaboři

Příbramská veterinární klinika Na Zdaboři po roce opět navrací ideu Stromu splněných přání. Pod vánoční strom v čekárně kliniky mohou lidé do 23. 12. nosit dárky pro pejsky a kočičky z útulků. Lidé z kliniky před Vánoci darují útulkům vše, co bude pod stromečkem a navíc v té samé hodnotě, co budou dary od lidí, přispěje na krmení právě i klinika! Vhodnými dárky jsou podobně jako u lazeckého útulku suchá krmiva, deky, desinfekční prostředky aj.

Zdroj: red., autor: Lucie Jeníčková

Odpovědět

*