Kačeři: Dětské odpoledne, fotbalový turnaj, charitativní bazar a koncert

kačeři - vánoce 2015Na sobotu 19. prosince připravují Kačeři poslední akci v roce 2015. Opět po roce chystají zábavu pro sportovce, děti i dospělé. Nedílnou součástí prosincové akce Kačeři – Vánoce se stal také charitativní bazar, který nebude chybět ani letos.

Vše odstartuje fotbalový turnaj Vitality Cup, který má výkop v 8.00 v březnických halách na Vitality. Kapacita turnaje je již nyní naplněna, takže se můžete účastnit jen jako fanoušci svého oblíbeného týmu.

Na turnaj souběžně naváže začátek programu v KD Březnice. Zde v 15.00 startuje dětské odpoledne plné her a také hudby pro nejmladší. V ten samý moment jako dětské odpoledne startuje charitativní bazar. „Věci do bazaru dávali hlavně kamarádi, kteří pomáhají připravovat Kačery celý rok, ale zapojila se i širší veřejnost. Sešlo se oblečení, knížky, kabelky, kopačky a různé další drobnosti i cennosti. Věříme, že lidé u nás třeba nakoupí dárky, které potěší nejen jejich blízké ale také Pavlíka, kterému poputuje výtěžek z bazaru,“ řekl za Kačery Vlasta Ševr. Pokud chcete nějakými věcmi do bazaru přispět nebo věnovat na kolo pro Pavla finanční dary, můžete se obrátit na kontakt: vlastimil.sevr@gmail.com nebo na telefon 777 494 416.

Jak bylo zmíněno, tak výtěžek z bazaru poputuje Pavlovi Štolbovi, který je nyní na vozíčku a miluje sport. Pavlovi bylo v patnácti letech diagnostikováno vzácné onemocnění: “Friedreichova ataxie”. Nevzdal se však své velké lásky ke sportu a aktivně hraje florbal na elektrickém vozíčku. V létě na sobě chce makat a koupit si handbike. Výtěžek z bazaru bude částečným příspěvkem na tuto sportovní pomůcku. Celý příběh Pavla si můžete přečíst na webových stránkách Kačerů.

pavel Štolba

Pavel Štolba

Celé odpoledne bude před KD Březnice připraven gril, kde můžete ochutnat grilované prase a nebo si dát šálek svařáku.

Další částí prosincové akce bude večerní koncert George a Beatovec – Karel Kahovec. Tito hudebníci jsou pokračovatelé tvorby Petra Nováka a představí jeho nejznámější hity. Po této kapele vystoupí nadějná pražská kapela Doctor Victor, která vyznává úderný a originální rocknroll. I večer se můžete zapojit do charitativního bazaru, který bude uzavřen okolo 21.00.

Zdroj: red.

Odpovědět

*