Kačeři jdou do gala a pořádají reprezentační ples

Jen co skončila první letošní akce festivalu Kačeři, zábavná show Na Stojáka, přilétají k vám další neméně zajímavé večery. Již v sobotu 24. února se můžete těšit na reprezentační Ples festivalu Kačeři. Po dvou letech a jako jeden z mála společenských večerů v Březnici přinese zábavu, klasické tance a vše, co k řádnému plesu patří.

V kulturním domě v Březnici bude od 20 hodin připravena k tanci a poslechu hudební skupina Bosáci. Těšit se můžete na módní přehlídku butiku Benetton Příbram, taneční vystoupení březnických dětí Happy Fit pod vedením Hany Rejlkové, taneční swingové vystoupení Studia Bára 3P, bohatou tombolu, soutěže o hodnotné ceny, focení u zábavné fotostěny a další tradiční i netradiční aktivity.

Na jarní měsíce si organizátoři připravili další skvělé akce. V březnu přijede oblíbený festival Mácháč se svojí club tour a zaplní kulturní dům aktuální taneční hudbou jednoho z největších festivalů. Netrpělivě je očekáván 21. duben. Po letech byly vyslyšeny hlasy mnoha fanoušků. Do Březnice přijede známá česká hudební skupina Wohnout. Tu doplní ještě skupiny Pakáš a Roofers.

Vstupenky na reprezentační ples a jarní Kačery se skupinou Wohnout již nyní zakoupíte v Březnici v tabáku U Nuslů. Veškeré informace naleznete na webových stránkách www.kaceri-festival.cz

Zdroj: red., autor: Vlastimil Ševr

Odpovědět

*